TEB Portföy Yönetimi
KÜÇÜK TASARRUFLAR BÜYÜK BİRİKİMLERİ OLUŞTURUR
Geleceğinize katma değer yaratmayı hedefliyoruz

Uluslararası Marka, Köklü Türkiye Uzmanlığı
TEB Portföy, Türkiye'nin önde gelen bankalarından olan Türk Ekonomi Bankası A.Ş. Grubu ile Fransız BNP Paribas Grubu ortaklığının bir parçası olarak faaliyet göstermektedir. BNP Paribas’nın portföy yönetimi alanında global çapta hizmet veren iştiraki BNP Paribas Asset Management’ın ekspertizinden de faydalanan TEB Portföy, yerel ve küresel bilgi birikimini faaliyete başladığı 1999 yılından bugüne müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

TEB Portföy Ulusal ve Uluslararası Yatırım Fonları Yönetimi, Emeklilik Fonları Yönetimi, Özel Portföy Yönetimi ve Yatırım Danışmanlığı alanlarında faaliyet göstermektedir.  Bu çerçevede, yerli ve yabancı yatırım fonları ve BNP Paribas Cardif Emeklilik’in kurucusu olduğu tüm bireysel emeklilik fonlarını yönetmektedir. Ayrıca, belirli miktarlarda tasarrufa sahip bireysel ve kurumsal yatırımcılara risk/getiri tercihlerine uygun olarak “Özel Portföy Yönetimi” hizmeti sunulmaktadır.

  • Köklü Şirket Kültürü: TEB Portföy Yönetimi 1999 yılında, bağlı olduğu TEB ise 1927 yılında kurulmuştur.

  • Müşteri Odaklı Organizasyonel Yapı: Şirket, üç ana müşteri segmentine odaklanmıştır. Kurumsal yatırımcılar, nitelikli yatırımcılar, dağıtım kanalları.

  • Özenli Yatırım Yaklaşımı: Türkiye uzmanlığı, kurum içi araştırma departmanı, güncel veri tabanı ve uluslararası risk yönetimi standartlarıyla birleşen detaylı yatırım prosedürü.

  • BNP Paribas Grup & TEB Güvencesi: BNPP Euro bölgesinin, TEB ise Türkiye'nin önde gelen bankaları arasında yer almaktadır.

  • Temel Özellikler: Finansal istikrar, açıklık, detaylı risk ve iç uyum kontrolü.