English
Yatırım Fonunu Nereden Alabilirim?

TEB Portföy Yönetimi Yatırım Fonlarını Nereden Alabilirim?

TEB Portföy Yönetimi yatırım fonlarını alıp satmak ve size uygun bir yatırım fonu bulmak çok kolay. Para piyasası fonlarından borçlanma araçları fonlarına, hisse senedi fonlarından kıymetli maden fonlarına, TEB Portföy Yönetimi uzmanlığı ile yönetilen pek çok farklı sektöre ve alana ait yatırım fonlarını inceleyebilir ve alıp satabilirsiniz. Peki bu yatırım fonlarını nereden ve nasıl alabileceğinizi biliyor musunuz?

Tercih ettiğiniz yatırım fonlarımızı Türk Ekonomi Bankası (TEB) kanalları üzerinden kolayca alabilirsiniz. Yatırım fonlarını alıp satabilmeniz için birden fazla alternatifimiz bulunuyor.

TEB Müşterileri İçin;

Icon
CEPTETEB Mobil Uygulaması
(iOS ve Android)
Icon
TEB İnternet Sitesi
Icon
CEPTETEB İnternet Şubesi
Icon
TEB Şubeleri
Video Item
Play Icon

Yatırım Fonunu Nereden Alabilirim?

Bu geniş kanal ağı sayesinde TEB Portföy Yönetimi yatırım fonları alım-satım işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. TEFAS'ta işlem gören fonların alım ve satımını, TEB’in yukarıda saydığımız kanalları aracılığıyla yapabileceğiniz gibi TEFAS'a üye olan fon dağıtım kuruluşları üzerinden de yapabilirsiniz.

Diğer Kurum Müşterileri İçin;*

  • Bankanızın ya da aracı kurumunuzun internet/cep şubesine giriş yapın.
  • Yatırım işlemleri menüsünü seçin.
  • Fon alım-satım işlemlerine girin.
  • Fon Kurucusu alanından TEB Portföy Yönetimi A.Ş.'yi seçin.
  • İşlem yapmak istediğiniz fonun adını seçin.
  • Almak istediğiniz fon adedi veya tutarını girin.
  • Bilgilerinizi tekrar kontrol ederek işleminizi tamamlayın.

TEFAS dışında alınıp satılan fonları ise TEB Portföy ile Aktif Dağıtım Sözleşmesi imzalanmış olan kurumlar aracılığıyla alabilir ve satabilirsiniz. Eğer siz de bir an önce geleceğinize yatırım yapmak istiyorsanız, TEB Portföy Yönetimi'nin size özel sunduğu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

*Diğer kuruluşların dijital kanalları için genel bir bilgilendirme olup, detaylı bilgi için kurumunuz ile iletişime geçebilirsiniz.