English

Yasal Uyarı

Farklı yatırımcı ihtiyaçlarına yönelik geniş fon yelpazesi

 

 

Bu internet sitesindeki her türlü bilgi, yorum ve değerlendirme, karşılığında herhangi bir maddi menfaat temin edilmeksizin yatırımcıları bilgilendirmek amacıyla, TEB Portföy Yönetimi A.Ş. tarafından hazırlanmıştır. Bu internet sitesi hazırlanırken yararlanılan ve kullanılan kaynaklardaki hata ve/veya eksikliklerden, hesaplama ve bilgilerdeki hata ve/veya eksikliklerden ve bu internet sitesindeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kar yoksunluğundan, manevi zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan dolayı TEB Portföy Yönetimi A.Ş. ve/veya çalışanları sorumlu tutulamaz.

Bu sitede yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım Danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel nitelikte olup, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır ve herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Yatırım fonlarının geçmiş dönemlere ilişkin getirileri gelecek dönemler için gösterge oluşturmaz.

Nihai bilgi ve hesaplamalara ulaşmak için 0212 376 63 00 numaralı telefon hattından ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Bu sitede yer alan bilgi ve raporların bütün yasal hakları TEB Portföy Yönetimi A.Ş.'ye ait olup, hiçbir şekilde TEB Portföy Yönetimi A.Ş.'nin ön izni olmadan kısmen ve/veya tamamen kopyalanamaz, başka yerlerde kullanılamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez veya ileride kullanılmak üzere bilgisayar sistemlerine aktarılamaz. Aksi halde, TEB Portföy Yönetimi A.Ş. uğramış olduğu bütün zarar ve ziyanı talep etme hakkını saklı tutar.